Bize Güvenen İnsanlar

Referanslarımız

KEMAL A.

ANKARA

Gözde hanımla 5yıldır çalışıyorum.çok ilgili ve en önemlisi bilgili bir sigortacı.her aradığımızda eşiminde benimde telimizi açar her sorumuza mutlaka cevap verir.asla ama asla boş poliçe yapmaz gerçekten çok teşekkür ederim.iyi ki tanımışız.NESLİHAN HANIM

ANKARA

Emre bey ve Gözde hanım yöneticiliğindeki HG ASİL SİGORTA ya ilk kez sigortamı yaptırdım.çok ilgilendiler poliçemi hemen kargoladılar indirim yapmışlardı onuda hemen iban numarama gönderdiler.iyiki tanıştım çok teşekkürler.ÖZGE Ç.

ANKARA

Yıllardır sigorta yaptırıyorum ama hiç bu kadar uygun fiyata sigorta yaptırmadım.önce tereddüt ettim sonra ethica sigortaya girip baktım yetkili acentesi olunca aradım çok memnun kaldım teşekkürlerAHMET K.

ANKARA

Gözde hanım alanında uzman bir sigortacıdır.konut,dask,sağlık,hayat,trafik kasko bu poliçelerimin hepsini yapmaktadır.Her zaman en iyi hizmetle cebimizide düşünür.teşekkür ederim.İLKER V.

ANKARA

Emre bey ile iyiki tanıştım 3yıldır sigortamı yapıyor.Muayene randevumu bile alıyor işinde çok iyi çok teşekkürler.Abdullah K.

ANKARA

Yıllardır çalıştığım ve güvendiğim bir firmadır. Sigorta hizmeti noktasında her türlü fırsatı ve avantajlı fiyatları sunmaktalarMeral B.

İSTANBUL

HG ASİL SİGORTA iyiki varsınız sağlık poliçemi yaptırdım ne zaman arasam ulaşıyorum çocuklarım ve kendi adıma teşekkür ederim.